Başakşehir ile Kayaşehir’ in birleştiği nokta olan Bahçetepe Hobi Bahçeleri üstünde, yeşillikler içerisinde bulunan Sinerji Kız Kolejimiz kız öğrencilerimize özel Vip sınıflarda hizmet vermektedir.

2012 yılından bu yana eğitim alanında Özel Kız Koleji konseptiyle hizmet veren Sinerji Eğitim Kurumları butik konseptte hareket eden Anadolu Kız Lisesi ve Kız Ortaokulumuz ile mutlu ve başarılı bir nesil için tüm gücüyle çalışmalarına devam ediyor.

Başakşehir Kayaşehir lokasyonunda Bahçetepe Hobi Bahçeleri üstünde çok özel bir alanda kurulmuş olan Kız Koleji kampüsümüzde son teknoloji sınıflarıylaaçık ve kapalı spor alanlarıylaaçık kapalı kafeteryalarıyla, VIP sınıflarda kız öğrencilere özeltamamı kadın personel ve öğretmen kadrosuyla hizmet vermektedir. Avrupa yakasının birçok bölgesine servis hizmetimiz mevcuttur.

Velilerimizin gönül rahatlığıyla, anne babaların gözü arkada kalmadan kız öğrencilerine başarılı bir eğitim aldırabilecekleri okulumuzda öğrencilerimize danışmanlık sistemiyle birebir ilgi gösterilmektedir. Bireysel farklılıkları göz önüne alınarak her öğrenci özeldir prensibiyle rehberlik yapılmakta ve başarılı yönlerinin geliştirilmesine zemin hazırlanmaktadır. Ayrıca okulumuz birçok üniversite ile de ortak çalışmalar yürüterek öğrencilerimizin kariyer planlamaları daha verimli sağlanmaktadır.