Kurucu Mesajı

İletişim

SİNERJİ KIZ KOLEJİ

Okula Kabul Sınavı

Akademik gelişim, manevi gelişim ve sosyal gelişim anlayışının benimsendiği bir ortamda geleceğe güvenle hazırlanın.
fatih isgoren

Sayın Velilerimiz ve Değerli Öğrencilerimiz,

Eğitimin sadece akademik başarıları değil, aynı zamanda vatanseverlik, saygı, dürüstlük ve adalet gibi temel değerleri de içermesi gerektiğine inanıyoruz. Okulumuz, öğrencilerimizin karakterlerinin bu değerler ışığında şekillenmesine büyük önem vermektedir. İyi bir karakterin temeli, kişinin alçakgönüllü, kibar, sadık, sabırlı ve sorumluluk sahibi olmasından geçer.

Her ebeveyn gibi, biz de öğrencilerimizin değerlerle donatılmış, akademik olarak başarılı ve geleceğe güvenle yürüyecek bireyler olmalarını arzuluyoruz. Onların topluma ve ülkemize katkıda bulunacak, liderlik vasıflarıyla donanmış kişiler olarak yetişmelerini hedefliyoruz. Bu amaçla, öğrencilerimizin her yönüyle gelişimlerini desteklemek için kaliteli bir eğitimin temel olduğuna inanıyoruz.

Araştırmalar, nitelikli bir eğitimin sakin ve odaklanmış bir ortamda gerçekleşebileceğini göstermektedir. Bu doğrultuda, öğrencilerimizin hem zihinsel hem de ahlaki gelişimlerine katkı sağlamak üzere deneyimli ve alanında uzman kadın öğretmenlerimizle çalışıyoruz. Bu sayede, öğrencilerimize örnek olabilecek, onların duygusal dünyalarıyla empati kurabilen bir eğitim kadrosu sunuyoruz.

Globalleşen dünyamızda, yabancı dil eğitimine büyük önem vermekteyiz. Alanında uzman Türk ve yabancı öğretmenlerimizle, en güncel eğitim materyallerini kullanarak, öğrencilerimizin dil öğrenimini en üst seviyeye taşımayı hedefliyoruz.

Eğitimde mükemmellik arayışımızda siz değerli velilerimizin ve öğrencilerimizin desteğiyle, Sinerji Kız Koleji olarak, geleceğin parlak nesillerini yetiştirmeye devam edeceğiz.

Sevgi ve saygılarımla,

Fatih İşgören
Sinerji Kız Koleji Kurucusu

EĞİTİMDE SİNERJİ

Sinerji Kız Koleji, öğrencilerin akademik başarılarının yanı sıra karakter ve değer gelişimlerine de odaklanan, bütüncül bir eğitim anlayışı sunar.